Моторне мастило Bardahl XTS 5W-20 1 л
Bardahl XTS 5W-20 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTS 5W-20 1 л
Моторное масло Bardahl Xts 5W20 (1л.) 36291 | 490 грн. |
Олива моторна синтетична BARDAHL XTS 5W-20 (36291), 1л 36291 | 582 грн. |
Моторна олива Bardahl Xts 5W20 1 л (36291) | 424 грн. |
Модификації Bardahl XTS 5W-20
Ціни на Bardahl XTS 5W-20 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 5W-20 1 л | від 424 грн. | 3 пропозиції | ||
Bardahl XTS 5W-20 5 л | від 1 890 грн. | 6 пропозицій |