Вантажна шина Barum BD200 Road 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 19 →Barum BD200 R (ведуча вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 12 655 грн. |
Barum BD200 R (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 11 078 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (245/70R19.5 136M) | 11 561 грн. |
Barum BD200R (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3PMSF" | 10 800 грн. |
Грузовые шины Barum BD200 R (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M 1001892248 | 11 239 грн. |
ще 14 пропозицій