Вантажна шина Matador D HR4 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 15 →Matador D HR 4 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 18 795 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 18 565 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR "3PMSF" | 16 500 грн. |
Matador D HR 4 (Ведущая) (315/70R22.5 154/150L) | 17 547 грн. |
Грузовые шины Matador D HR4 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR * 1002574 | 17 717 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador D HR4 315/70 R22.5 154L
Ціни на Matador D HR4 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 315/60 R22.5 152L | від 18 500 грн. | 15 пропозицій | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 152M | від 18 352 грн. | 1 пропозиція | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 154L | від 16 500 грн. | 15 пропозицій | ||
Matador D HR4 315/80 R22.5 156L | від 16 585 грн. | 16 пропозицій |