Літня шина Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R
Усі ціни 24 →Шина Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R | 3 836 грн. |
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109/107R | 4 063 грн. |
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109/107R | 4 056 грн. |
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109/107R | 4 020 грн. |
Barum Vanis 2 (215/70R15C 109R) | 3 954 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R
Ціни на Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R |
---|---|---|---|---|
Barum Vanis 2 215/70 R15C 107S | від 3 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109R | від 3 609 грн. | 24 пропозиції | ||
Barum Vanis 2 215/70 R15C 109S | від 3 599 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →