BASEUS Encok W3 (NGW3-02)
Відео 19Фото 21 |
BASEUS Encok W3 |
|
Бездротові true wireless навушники вакуумного типу, виконані у форматі незалежних капсуль зі змінними внутрішньоканальними насадками. Навушники обладнані стандартними 10 мм динамічними драйверами з частотним діапазоном від 20 до 20 000 Гц, оснащені приймачем Bluetooth v 5.0 і вбудованими мікрофонами для передачі мови. BASEUS Encok W3 належать до початкового цінового сегменту та розраховані на не надто вимогливих користувачів, які шукають недорогі та універсальні Bluetooth-навушники з не найгіршою якістю звуку, пристойною автономністю та можливостями hands-free гарнітури.
Останнє особливо важливо для шанувальників активного проведення часу, коли при їзді велосипедом або під час виконання вправи банально незручно діставати смартфон з кишені, щоб прийняти виклик. У такому разі не зайвим буде базовий вологозахист корпусу за стандартом IP55, який захищає навушники від поту та дощу, але не призначений для плавання. Вбудовані в кожен капсуль акумулятори забезпечують до 4 годин автономної роботи. Для заряджання та транспортування навушників передбачений стильний кейс із вбудованим акумулятором на 200 мАгод, який може продовжити час автономної роботи до 18 годин. Для управління плеєром, телефоном та гучністю передбачені традиційні для TWS-моделей сенсорні кнопки, які розташовані прямо на корпусі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Encok W3
Усі ціни 11 →Навушники Baseus Encok True Wireless Earphones W03 White (NGW3-02) | 969 грн. |
Наушники Baseus Encok W3 Purple (NGTW020405) | 934 грн. |
Навушники TWS Baseus Encok W3 White (NGW3-02) | 999 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Encok W3 TWS White (NGW3-02) | 1 349 грн. |
Навушники Baseus Encok True Wireless Earphones W03 White (NGW3-02) [60495] | 1 212 грн. |