Навушники
BASEUS Bowie D03
Відео 3Фото 19 |
BASEUS Bowie D03 |
|
Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie D03
Усі ціни 14 →Baseus Bowie D03 Black | 1 199 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie D03 Wireless Headphones BT5.3 30h AUX NG | 1 764 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth Baseus Bowie D03, чорні | 1 165 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie D03 Bluetooth 5.3 Earphone HIFI Stereo H | 1 099 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth Baseus Bowie D03, чорні | 1 463 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →