BASEUS Bowie H1 (NGTW230002)
Відео 21Фото 24 |
BASEUS Bowie H1 |
|
Якісно звучать, довгограючі та практичні бездротові навушники закритого типу з підтримкою передової технології активного шумоподавлення (ANC), зручною складною конструкцією та елегантним зовнішнім дизайном у стилі AirPods Max. Виробником позиціонуються як брендова bluetooth модель середньої цінової категорії, призначена для роботи з найширшим асортиментом смартфонів, планшетів і ноутбуків (iOS, Android, Windows).
Виготовлені з удароміцного матового пластику, обладнані поворотними чашами з м'якими амбушюрами (піноматеріал з ефектом пам'яті), які виконані штучною шкірою. Пружне оголов'я забезпечує помірне зусилля притиску, яке не викликає дискомфорту при тривалому використанні. Потужні динамічні випромінювачі діаметром 40 мм із неодимовими магнітами здатні давати приємний збалансований звук.
Завдяки такій конструкції, навушники BASEUS Bowie H1 створюють гучне та детальне звучання музичних композицій більшості популярних музичних жанрів. Активне шумозаглушення дає можливість насолоджуватися аудіоконтентом навіть у галасливому оточенні (громадський транспорт, торговий центр, жвавий ринок). Для підключення до джерела якісного цифрового аудіосигналу використовується інтерфейс Вluetooth 5.2 зі стандартним кодеком SBC та покращеним AAC. Завдяки вбудованому мікрофону із системою шумоподавлення, навушники можуть грати роль bluetooth-гарнітури для зв'язку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie H1
Усі ціни 79 →Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Gray NGTW23 | 1 999 грн. |
Навушники Baseus Bowie H1 Rice White (NGTW230002) | 1 899 грн. |
Наушники Baseus Bowie H1 White (NGTW230002) | 1 963 грн. |
Baseus NGTW230002 | 1 999 грн. |
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White | 2 012 грн. |