BASEUS Encok D02 Pro
Фото 9 |
BASEUS Encok D02 Pro |
|
Накладні бездротові навушники «2-в-1», що підтримують бездротову пару з джерелом аудіосигналу через мережу Bluetooth і традиційний дротовий спосіб підключення через 3.5-міліметровий аудіоджек. У першому варіанті реалізована можливість одночасного коннекта з двома Bluetooth-пристроями та швидкого перемикання між ними у міру виникнення такої потреби. BASEUS Encok D02 Pro озброїли 40-міліметровими динамічними драйверами з виразним відпрацюванням верхніх та середніх частот, а також глибокими басами.
Загалом заявляється охоплення частотного спектра від 20 Гц до 20 кГц. Вбудований мікрофон із круговим охопленням забезпечує якісну передачу мови, в т.ч. під час спілкування по сполученому телефону в режимі голосових дзвінків. Конструктивно модель має у своєму розпорядженні посилене гнучке оголов'я і звукоізолюючі амбушюри з наповненням з поролону. Чашки, що складаються всередину, дозволяють зручно зберігати і переносити навушники. У бездротовому режимі роботи забезпечується до 40 годин автономного відтворення музики, при цьому на процедуру заряджання літій-полімерного акумулятора навушників витрачається близько півтори години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Encok D02 Pro
Усі ціни 102 →Навушники Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro Black NGTD010301 | 1 199 грн. |
Бездротові навушники Baseus Encok D02 Pro White | 999 грн. |
Навушники Baseus D02 Pro black | 1 090 грн. |
Наушники Baseus Encok D02 Pro Black (NGTD010301/NGD02-C01) | 931 грн. |
Навушники Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro Black NGTD010301 | 908 грн. |