Навушники
BASEUS Encok W2 AirNora
Відео 5Фото 43 |
BASEUS Encok W2 AirNora |
|
Навушники мають вбудований GPS, що дає змогу відстежувати їх місцезнаходження перед останнім відключенням (за допомогою фірмового мобільного додатку)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Encok W2 AirNora
Усі ціни 23 →Бездротові навушники Baseus Encok W2 TWS Blue (NGW2-03) | 1 549 грн. |
Baseus Encok W2 Blue (NGW2-03) 33468 | 1 843 грн. |
Baseus Encok W2 White (NGW2-02) | 1 193 грн. |
Baseus Encok W2 Blue (NGW2-03) 33468 | 1 399 грн. |
Бездротові навушники Baseus Encok True Wireless Earphones W2 White (NGW2-0 | 1 499 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →