Навушники
BASEUS Bowie WX5
Відео 1Фото 12 |
BASEUS Bowie WX5 |
|
Налаштування та керування за допомогою фірмової програми. Ігровий режим. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie WX5
Усі ціни 46 →Навушники Baseus Bowie WX5 TWS (A00051000213-00) White | 899 грн. |
Навушники Baseus Bowie WX5 Blue | 1 099 грн. |
Навушники Baseus WX5 white | 1 190 грн. |
Наушники Baseus Bowie WX5 Blue | 1 082 грн. |
Навушники Baseus WX5 white | 1 080 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →