Литий диск BBS SX 7,5x17/5x112 ET35 DIA82
Відео 2Фото 15 | від 10 716 до 13 072 грн. Порівняти ціни 31 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації BBS SX 40
Характеристики
BBS SX 7,5x17/5x112 ET35 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS SX 7,5x17/5x112 ET35 DIA82
Сортувати
Литые диски BBS SX R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA82 (brilliant silver) 1000892 | 12 185 грн. |
BBS SX R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA82.1 Brilliant Silver | 10 885 грн. |
Диски BBS SX 7,5x17 5x112 ET35 DIA82 (brilliant silver) | 12 184 грн. |
BBS SX (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA82) brilliant silver | 12 261 грн. |
BBS SX 7.5x17 5x112 ET35 DIA82 Black | 10 990 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі