Корпус be quiet! Pure Base 500 Window сірий (BGW36)
Відео 2Фото 9 |
Купити be quiet! Pure Base 500 Window сірий
Усі ціни 17 →Be Quiet! Pure Base 500 Tempered Glass без БП (BGW36) Metallic Gray BGW36 | 3 809 грн. |
Корпус Be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray (BGW36) Pure Base 500 | 3 818 грн. |
Be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray BGW36 | 3 749 грн. |
Корпус Be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray (BGW36) BGW36 | 3 809 грн. |
Be quiet! Корпус Be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray (BGW36) BGW3 | 3 809 грн. |
Преміальний бюджетник
be quiet! Pure Base 500 — молодша модель комп'ютерного корпусу іменитого німецького бренду. Втім, те, що в be quiet! вважається бюджетним рішенням, у більшості інших брендів — ледве не преміумклас. Це 7-кілограмовий сталевий корпус (а в разі версії з боковим вікном із загартованого скла 7.5 кг) з хорошою місткістю і шумоізоляцією. Причому в комплекті постачаються дві змінні верхні панелі: перфорована для продування та глуха шумоізоляції. На вибір доступно три кольори: чорний, сірий і білий.
Поміститься все
В Pure Base 500 поміщається баштовий процесорний кулер висотою до 190 см, відеокарти довжиною до 37 см (навіть при встановленій кошика для двох 3.5-дюймових HDD), п'ять 2.5-дюймових SSD, три 14-см вентилятори або п'ять 12-см (або трисекційна водянка). За замовчуванням встановлена пара тихохідних фірмових 14-см вентиляторів be quiet! Silent Wings 2 зі швидкістю обертання до 900 об/хв і рівнем шуму до 17 дБ.
Максимальна шумоізоляція
Крім верхньої панелі, шумоізоляційну повстяну оббивку отримали ще й передня та бічні панелі (за винятком скляних версій). Відсік для блока живлення оснащений додатковою рамкою для спрощення процедури встановлення та декоративним кожухом, щоб акуратно сховати дроти. Місця для кабель-менеджменту між піддоном материнської плати та бічною стінкою корпусу теж достатньо.
Не пропускає пил
Легкознімні пилові фільтри встановлені знизу і зверху be quiet! Pure Base 500. Крім того, знімаються перфоровані бічні грані передньої панелі. Багаторазовими зроблені й заглушки слотів PCI-E на задній панелі. Простіше кажучи, все зроблено по розуму, щоб максимально спростити процес первинної збірки ПК, так і його подальшого чищення та апгрейда. Ще більше цікавих можливостей пропонують старші корпуси be quiet!: моделі Dark Base 700 і Dark Base Pro 900 rev.2.
Модификації be quiet! Pure Base 500 Window
Ціни на be quiet! Pure Base 500 Window |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 500 Window білий | від 3 749 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 500 Window сірий | від 3 749 грн. | 17 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 500 Window чорний | від 3 684 грн. | 8 пропозицій |