Корпус be quiet! Pure Base 500 Window білий (BGW35)
Відео 2Фото 9 |
У цієї платформи є все необхідне, щоб дати користувачеві можливість експериментувати зі складанням різних конфігурацій. Модель втілена у форм-факторі Midi Tower. Підтримуються материнські плати типового розміру: ATX, micro-ATX і mini-ITX. У системному блоці передбачена шумоізоляція, що робить роботу штатних вентиляторів практично безшумною. Корпус Be quiet Pure Base 500 Window поставляється з парою лопатевих крильчаток Pure Wings 2 діаметром 140 мм.
Один з кулерів встановлюється спереду, а другий ззаду. Лицьова панель виготовлена з якісного металу з ефектною шліфованою поверхнею. При цьому в передній панелі передбачено канали вентиляції з пиловою захистом і високою пропускною спроможністю. Додатково фронт оснащений шаром ізоляції звукоізоляції. Верхня кришка має дві змінні накладки. Одна з них оснащена шумоізоляцією, а друга представлена металевою сіткою з захистом від пилу. Корпус отримав оглядову боковину з загартованого скла. Довжина відео може досягати 368 мм, а допустима висота процесорного кулера становить 190 мм. Для блока живлення передбачено місце в нижньому відсіку. Там само знаходиться стійка HDD під два жорстких диски 3,5". У корпусі є місце ще для п'яти пристроїв SSD 2,5".
Купити be quiet! Pure Base 500 Window білий
Усі ціни 7 →Be Quiet! Pure Base 500 Tempered Glass без БП (BGW35) White BGW35 | 3 909 грн. |
Корпус Be Quiet! Pure Base 500 Window White (BGW35) | 3 909 грн. |
Корпус Be quiet! Pure Base 500 Window White (BGW35) Без БП | 3 635 грн. |
Корпус be quiet! Pure Base 500 Window White (BGW35) | 3 909 грн. |
Корпус BE QUIET! Pure Base 500 Window White (BGW35) | 3 909 грн. |
Корпус be quiet! Pure Base 500 Window White (BGW35) | 4 144 грн. |
Корпус Be Quiet! Pure Base 500 Window White (BGW35) Без БП | 4 144 грн. |
Модификації be quiet! Pure Base 500 Window
Ціни на be quiet! Pure Base 500 Window |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 500 Window білий | від 3 635 грн. | 7 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 500 Window сірий | від 3 542 грн. | 20 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 500 Window чорний | від 3 611 грн. | 11 пропозицій |