Корпус be quiet! Pure Base 600 чорний (BG021)
Відео 20Фото 9 |
Досить прогресивний корпус середнього цінового діапазону, призначений для складання тихою і продуктивної комп'ютерної системи. Модель створена у форм-факторі Midi Tower. Головною особливістю системного блока є наявність шумоізоляції на боковинах, а також верхній і передній панелях. Корпус отримав шасі з модульним пристроєм. Стійки під жорсткі диски і оптичні приводи можна від'єднувати.
За умови часткового або повного демонтажу стійки HDD на шасі вийде встановити відеокарту довжиною до 425 мм. стійку Якщо не прибирати, то максимальна довжина плат розширення становитиме 280 мм. Корпус Be quiet Pure Base 600 поставляється з парою вентиляторів. Це фірмові лопатеві крильчатки на 140 мм із серії Pure Wings 2 з унікальним підшипником у вигляді нарізний втулки Rifle. У системному блоці вийде задіяти до 5 вентиляторів.
Швидкістю обертання лопатевих крильчаток можна керувати з панелі інтерфейсів, де розташований 3-позиційний перемикач. Додатково панель інтерфейсів має пару роз'ємів USB 3.2 gen1 і гнізда mini-Jack. На лицьовій стороні розміщено 2 заглушки під встановлення оптичних приводів 5,25". Задня панель має 7 заглушок для резервування PCI-E. Дана модель корпусу має модифікацію Pure Base 600 Window BGW21 з наявністю на правій боковині оглядового віконця.
Купити be quiet! Pure Base 600 чорний
Усі ціни 10 →Be Quiet! Pure Base 600 без БП (BG021) Black BG021 | 4 099 грн. |
Корпус Be quiet! Pure Base 600 Black (BG021) Pure Base 600 Black (BG021) | 4 532 грн. |
Корпус be quiet! Pure Base 600 Black (BG021) BG021 | 3 953 грн. |
Корпус Be quiet! Pure Base 600 Black (BG021) Без БП | 3 950 грн. |
Корпус Be Quiet! Pure Base 600 Black (BG021) | 4 099 грн. |
модульність; шумоізоляція; метал; достатньо вільного місця; погана продувність (не підходить для "гарячої" системи; тонкий шар фарби; нудний зовнішній вигляд Larry: користуюся be quiet! Pure Base 600 BG022 кілька місяців |
Модификації be quiet! Pure Base 600
Ціни на be quiet! Pure Base 600 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 600 сріблястий | від 3 812 грн. | 11 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 600 чорний | від 3 947 грн. | 10 пропозицій |
Сподобалася його модульність. Задні засувки багаторазові, їх можна вільно виймати та вставляти назад. Якщо вам не потрібні всі три кошики для HDD, ви можете вийняти їх і звільнити займане місце. Те саме стосується і кошика для дисководу, вона також знімається.
Метал нормальний, але прогинається в тих місцях, де багато отворів (наприклад, верхня кришка та задня сіточка на видув), але якщо спеціально не натискати в тих місцях, то ви цього не помітите. Верхня кришка дуже важко знімається, боїшся щось поламати. Клямки на передню панель теж тугуваті, страшно зламати.
Усередині місця достатньо, дроти є де розташувати. Гострих країв не виявив.
Шар фарби дуже тонкий, його легко подряпати. На корпусі добре видно відбитки пальців та пил. Зовнішній вигляд у корпусу нудний.
Зовнішній вигляд у корпусу нудний.
Шумоізоляція є, але вона зірок з неба не вистачає. Якщо у вас шумний HDD — ви його чутимете, якщо ваші вертушки працюватимуть на 100% — ви це теж почуєте.
Мабуть, головний мінус корпусу в тому, що у нього не дуже хороша продувність (компроміс для шумоізоляції). Навіть грати спереду, які можна побачити на фото у магазині, наполовину закриті пластиковими вставками. Так що якщо ви збиратимете гарячу систему, підберіть інший корпус.