Корпус be quiet! Pure Base 500DX білий (BGW38)
Відео 22Фото 9 |
Середньорозмірний корпус від німецької фірми Be quiet. Платформа дозволяє побудувати комп'ютер практично будь-якого класу продуктивності. Серед іншого, високий статус кейса видає його маса-модель важить 7,8 кг, що свідчить про використання в основі рами і облицювання товстого металу. Спереду стоїть сітчаста панель, що дозволяє системі охолодження безперешкодно набирати будь-яку кількість повітря.
Така ж сітка стоїть і зверху. Фронтальна панель оснащена парою світлодіодних стрічок. При від'єднанні передньої сітки можна не переживати за цілісність проводів, так як підсвічування підключається за допомогою контактних клем. Комп'ютерний корпус Be quiet Pure Base 500dx отримав хорошу систему охолодження. За продування корпусу відповідають три вентилятора 140 мм із серії Pure Wings 2.
Ємність даного шасі знаходиться на рівні вище середнього. Так, платформа здатна розмістити всередині вежу охолодження CPU висотою до 190 мм, для монтажу відеокарти виділено 369 мм. В ролі блоку живлення можна використовувати досить потужну модель, адже довжина блоку може досягати солідних 258 мм Спереду, зверху і знизу є захист від пилу, даючи можливість ставити на шасі дороге і продуктивне залізо, чутливе до пилу.
Купити be quiet! Pure Base 500DX білий
Усі ціни 16 →Be Quiet! Pure Base 500DX ARGB Tempered Glass без БП (BGW38) White BGW38 | 4 999 грн. |
Корпус be quiet! Pure Base 500DX White (BGW38) | 4 952 грн. |
be quiet! Pure Base 500DX White BGW38 | 8 399 грн. |
Корпус be quiet! Pure Base 500DX White (BGW38) BGW38 | 4 209 грн. |
0 0 2 7 |
Дуже хороший корпус. Все продумано. Якість на найвищому рівні. Насамперед це повноцінні пилові фільтри, вентилятори 140 мм 3 шт йшли з корпусом. Багато місця в середині. Ну і в білому кольорі корпус має чудовий вигляд. Особливо якщо у вас до цього були тільки чорні корпуси. Та немає в ньому недоліків. Yuri K.: користуюся be quiet! Pure Base 500DX BGW38 менше місяця |
Коротко про головне:
- товстий метал, міцна mesh конструкція. - модульна збірка, це хоч і одноразовий плюс, але збирати в ньому зручно. - магнітна сітка-фільтр зверху, висувна знизу та на завісах під кришкою спереду добре стримують пилок. - підсвітка реалізована ARGB стрічкою під верхньою стінкою корпусу та спереду на зйомній кришці, при бажанні підсвітка синхронізується з материнською платою, хоча за стандартом також багато гарних режимів. - комплектні кулери середньої якості, скоріше тихі, ніж шумні. - при перших чистках від пилу ви будете в шоці від сили з якою тримається за життя передня панель зовнішній вигляд, продумана конструкція, ефективні сітки-фільтри кріплення передньої панелі дуже, дуже, дуже тугі Pavlo: користуюся be quiet! Pure Base 500DX BGW38 більше року |
Купував у Телемарті, спочатку думав взяти в Розетці, то там прийняли замовлення, а потім різко виявилося, що його немає. Відмінний мінімалістичний та стильний дизайн та нічого зайвого. Містка, але не шафа 2 на 2 метри. Можливо поставити багато вертушок, наявність повнорозмірних пиловиків. Зручно збирати. Більше usb 3.0 на передній панелі, type c не зараз зараз актуальний (або можливо я відстав від життя). RICHMAN: користуюся be quiet! Pure Base 500DX BGW38 менше місяця |
Поміститься все
be quiet! Pure Base 500dx — порівняно компактний в довжину і висоту (за мірками формату Midi Tower), але при цьому досить-таки товстенький корпус для ПК. Велика глибина дозволяє встановлювати навіть двобашенні суперкулери висотою до 19 см, а відеокарти — до 37 см.
Снігова білизна
Передня панель зроблена сітчастою і декорована ненавязливим ARGB-підсвічуванням. З рамою корпусу панель з'єднується не проводами, а контактами, завдяки чому демонтується повністю. Корпус пофарбований в білий колір не тільки зовні, але і всередині. Крім білої, існує ще й чорна модифікація Pure Base 500dx.
Немає вібрації
Кошик для двох 3.5-дюймових жорстких дисків знімний і з вібропоглинаючими прокладками з м'якої гуми. А посадкових місць для 2.5-дюймових SSD аж п'ять штук. Монтажна рамка блоку живлення також легкознімна — на баранчиках.
Тихі вентилятори
Головною ж перевагою Pure Base 500DX стало тріо встановлених фірмових вентиляторів be quiet! Pure Wings 2 діаметром 14 см. Їх максимальна швидкість обертання становить 900 об/хв і може бути знижена за допомогою технології PWM. А з урахуванням порівняно довговічних підшипників з гвинтовою нарізкою (гідродинамічні в корпусних вентиляторах практично не використовується) виробник дає на корпус цілих три роки гарантії.
Модификації be quiet! Pure Base 500DX
Ціни на be quiet! Pure Base 500DX |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 500DX білий | від 4 209 грн. | 16 пропозицій | ||
be quiet! Pure Base 500DX чорний | від 4 149 грн. | 23 пропозиції |