Монітор BenQ BL2480 24 "
Фото 9 |
Недорога модель з універсальними рисами характеру, заснована на матриці типу AH-IPS (6 біт + FRC) з роздільною здатністю FullHD (1920х1080 пікселів). В моделі використовується W-LED підсвічування без використання ШИ-модуляції. Максимальна яскравість екрана заявлена на рівні 250 кд/м², коефіцієнт статичної контрастності 1 000:1, а кути огляду стандартно однакові — 178° по всіх фронтах.
На глянсовому виступі у «ноги» розміщені датчики зовнішньої освітленості, також монітор дозволяє настроювати рівень синього кольору для зниження зорової навантаження при тривалих посиденьках перед екраном. З джерелами відеосигналу або іншими пристроями BenQ BL2480 зв'язується по «ниток павутини» через роз'єми VGA (аналоговий), Display Port і HDMI (цифрові). У додаткових активах у моделі є парочка вбудованих стереодинаміків — це два одноватних спікера-скромняги. Окремої поваги заслуговує продуманий кабель-менеджмент: проводи надійно ховаються з очей геть всередині опорної колони монітора. До слова, натомість їй він може бути підвішений на стіну за допомогою кронштейна VESA типорозміру 100х100 мм.
Купити BenQ BL2480 24 "
РК монітор BenQ BL2480 (9H.LH1LA.TBE, 9H.LH1LA.CBE) 9H.LH1LA.TBE | 6 321 грн. |
Монітор BenQ 24" BL2480 (9H.LH1LA.TBE) | 6 314 грн. |
BenQ 24" BL2480 (9H.LH1LA.TBE) | 6 468 грн. |
ЖК монитор BenQ BL2480 (9H.LH1LA.TBE, 9H.LH1LA.CBE) 9H.LH1LA.TBE | 6 317 грн. |
РК монітор BenQ BL2480 (9H.LH1LA.TBE, 9H.LH1LA.CBE) | 6 311 грн. |
Модификації BenQ BL2480
Ціни на BenQ BL2480 |
---|---|---|---|---|
BenQ BL2480 24 " | від 6 311 грн. | 5 пропозицій | ||
BenQ BL2780 27 " | від 6 560 грн. | 2 пропозиції |