Монітор BenQ Zowie XL2546K 25 " чорний (9H.LJNLB.QBE)
Відео 19Фото 6 |
Швидкодіючий 25-дюймовий монітор FullHD-роздільної здатності для вимогливих геймерів і кіберспортсменів. Підійде любителям наддинамічних ігор, що вимагають високої частоти оновлення екрану для максимально чіткої візуалізації швидкого руху. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на хардкорних любителів змагальних шутерів і кіберспортсменів, які виступають у відповідних дисциплінах.
Головною перевагою ігрового монітора BenQ Zowie XL2546K є надшвидка матриця TN-типу c часом відгуку 1 мс, високою частотою оновлення 240 Гц і малою вхідною затримкою 2,3 мс. При використанні швидкодіючого геймерського ПК, фірмова технологія DyAc гарантує виняткову плавність руху і точність відображення динамічних сцен. Матриця має хорошу яскравість 320 кд/м2, стандартну статичну контрастність 1000:1 і прийнятні кути огляду, що не створюють будь-яких проблем для користувача.
Фактична щільність точок (89 ppi) забезпечує хорошу деталізацію, а восьмибітна глибина кольору — коректну передачу кольору. Монітор оснащений професійною повноповоротною підставкою, що забезпечує налаштування положення по висоті, куту нахилу і куту повороту (вправо-вліво від -45 до +45°). Для підключення до ПК, ноутбука або ігрової консолі передбачений набір інтерфейсних портів: 3хhdmi 2.0 і Display Port 1.2.
Купити BenQ Zowie XL2546K 25 " чорний
Усі ціни 64 →BenQ 24.5" XL2546K (9H.LJNLB.QBE) Dark Grey 9H.LJNLB.QBE | 21 035 грн. |
TFT 24.5" BenQ ZOWIE XL2546K, 240Гц, HDMI 2.0 x3, DP 1.2, DyAc™, Pivot, те | 20 701 грн. |
Монітор BenQ XL2546K (9H.LJNLB.QBE) | 20 216 грн. |
Benq Zowie XL2546K (9H.LJNLB.QBE) | 18 599 грн. |
Монитор BenQ XL2546K (9H.LJNLB.QBE) | 20 215 грн. |