Газовий котел Beretta CITY 35 CSI 34.93 кВт
Beretta CITY 35 CSI 34.93 кВт
28.03 кВт34.93 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:34.93 кВт, площа ~ 262 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 37 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики CITY 35 CSI
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beretta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beretta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beretta CITY 35 CSI 34.93 кВт
Усі ціни 9 →Газовий котел Beretta CITY 35 C.S.I. | 33 200 грн. |
Двоконтурний газовий котел Beretta CITY 35 c.s.i. (Турбо) (20049747) 20049 | 32 641 грн. |
Газовый котел Beretta City 35 CSI | 34 884 грн. |
Beretta CITY 35 C.S.I. | 32 050 грн. |
Beretta CITY 35 C.S.I. | 33 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Beretta CITY 35 CSI
Ціни на Beretta CITY 35 CSI |
---|---|---|---|---|
Beretta CITY 28 CSI 28.03 кВт | від 23 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Beretta CITY 35 CSI 34.93 кВт | від 31 890 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →