Набір посуду Bergner BGEU-5505
Фото 4 |
Bergner BGEU-5505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BGEU-5505
Усі ціни 22 →Набір каструль із кришками Bergner Alea. 1.5/2.2/2.9 л (BGEU-5505) BGEU-55 | 2 189 грн. |
BERGNER ALEA (BGEU-5505) | 2 116 грн. |
BERGNER ALEA (BGEU-5505) | 2 105 грн. |
Набір каструль Bergner Alea 1.5 л, 2.2 л, 2.9 л 6 предметів (BGEU-5505) | 2 242 грн. |
Набор кастрюль Bergner Alea 1.5 л, 2.2 л, 2.9 л 6 предметов (BGEU-5505) | 2 242 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →