Каструля Bergner BG-6507
Bergner BG-6507 3.3 л5.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-6507
Каструля зі скляною кришкою Bergner, індукційна, 3,3 л, металік (BG-6507) | 1 325 грн. |
Каструля Каструля Bergner Bg 6507 (3.3 л) | 1 292 грн. |
Кастрюля Кастрюля Bergner Bg 6507 (3.3 л) | 1 292 грн. |
Bergner 3.3 л (BG-6507) 3.3л(BG-6507) | 1 325 грн. |
Модификації Bergner BG-6507
Ціни на Bergner BG-6507 |
---|---|---|---|---|
Bergner BG-6507 | від 1 292 грн. | 4 пропозиції | ||
Bergner BG-6508 | від 1 319 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →