Набір посуду Bergner BG-31608
Bergner BG-31608 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-31608
Усі ціни 16 →Набір ковшів зі знімною ручкою Bergner Click & Cook 4 предмета (BG-31608-B | 2 649 грн. |
BERGNER CLICK & COOK (BG-31608-BK) | 2 374 грн. |
BERGNER CLICK & COOK (BG-31608-BK) | 2 362 грн. |
Набір ковшів зі знімною ручкою Bergner Click & cook BG-31608-BK 4 предмети | 2 517 грн. |
Набор ковшей со съемной ручкой Bergner Click & cook BG-31608-BK 4 предмета | 2 511 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →