Електрочайник Berlinger Haus Rose Gold BH-9129 мідний
Відео 2Фото 5 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-9129 мідний червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-9129 мідний
Электрочайник Berlinger Haus BH-9129 | 3 100 грн. |
Електрочайник Berlinger Haus BH-9129 | 3 104 грн. |
Електрочайник Berlinger Haus BH-9129 | 3 094 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-9129
Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-9129 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-9129 мідний | від 3 094 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9128 червоний | від 3 598 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →