Ванна Besco Cornea 140x80 см
Фото 3 |
Besco Cornea 140x80 140x80 см150x100 см |
|
Ванна має полицю для душових приналежностей
Додатково може комплектуватися гідромасажем, ручками, каркасом і ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Cornea 140x80 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова BESCO Cornea 1400х800 00000008566 | 7 069 грн. |
Ванна акрилова Besco CORNEA 140х80 Права (соло) без ніг (#WAC-140-NP) WAC- | 7 968 грн. |
Ванна акрилова BESCO CORNEA 140х80 L (00000008566) | 7 442 грн. |
Ванна акрилова BESCO CORNEA 140х80 ліва (соло) без ніжок 36303 | 7 776 грн. |
Ванна акрилова BESCO Cornea 140х80 лівобічна (00000008566/5908239681302) | 7 968 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Besco Cornea
Ціни на Besco Cornea |
---|---|---|---|---|
Besco Cornea 140x80 см | від 7 069 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Cornea 150x100 см | від 7 442 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →