Ванна Besco Quadro Slim 155x70 см
Очікується у продажу 15 439 грн. Об'єм (л): 155; Матеріал корпуса: акрил; Центральний злив / перелив; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1550x700x555; Глибина ванни (мм): 410; |
Besco Quadro Slim 155x70 WAQ-155-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Додатково може комплектуватися гідромасажем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Quadro Slim
Ціни на Besco Quadro Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro Slim 155x70 см | від 15 439 грн. |
Besco Quadro Slim 165x75 см | від 16 031 грн. |
Besco Quadro Slim 170x75 см | від 17 046 грн. |
Besco Quadro Slim 175x79 см | від 17 005 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Quadro Slim 179.5x79 см | від 17 982 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Quadro Slim 190x90 см | від 23 349 грн. | 1 пропозиція |