Ванна Besco Milena 150x69.5 см
Фото 2 |
Besco Milena 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем, підголовником, ручками, каркасом з ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Milena 150x69.5 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Besko Milena 150x70 права 00000006868 | 6 584 грн. |
Ванна акрилова Besco MILENA 150Х70 Ліва (соло) WAM-150-NL | 7 968 грн. |
Ванна акрилова BESCO MILENA 150Х70 L (00000006772) | 7 442 грн. |
Ванна акрилова BESCO MILENA 150х70 ліва (соло) 36336 | 7 776 грн. |
Ванна акрилова BESCO Mini 150х70 лівобічна (00000010423/5907467787718) | 7 968 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →