Ванна Besco Aria 130x70 см (WAA-130-PA)
Besco Aria 130x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Aria 130x70 см
Ванна акрилова BESCO ARIA 130х70 без ручок та без отворів під ручки (NAVAR | 6 048 грн. |
Ванна акрилова Besco ARIA 130х70 (соло) без ручок і БЕЗ отворів під ручки | 6 342 грн. |
Ванна акрилова ARIA 130X70 БЕСКО польський виробник | 6 479 грн. |
Модификації Besco Aria
Ціни на Besco Aria |
---|---|---|---|---|
Besco Aria 130x70 см | від 6 048 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 138x70 см | від 6 603 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Aria 150x70 см | від 6 536 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Aria 160x70 см | від 7 024 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 170x70 см | від 7 565 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →