Ванна Besco Modern 120x70 см
Відео 1Фото 2 |
Besco Modern 120x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern 120x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Besco Modern 120x70 NAVARA03328 | 5 290 грн. |
Ванна акрилова Besco Modern 120x70 (соло), без ніг (#WAM-120-MO) WAM-120-M | 5 290 грн. |
Ванна акрилова BESCO Modern 120х70 (NAVARA03328) | 5 474 грн. |
Ванна акрилова BESCO MODERN 120х70 (соло) без ніжок 36340 | 5 751 грн. |
ВАННА АКРИЛОВА MODERN 120Х70 (СОЛО) БЕЗ НІГ NAVARA03328 | 5 964 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Besco Modern
Ціни на Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 см | від 5 290 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Modern 130x70 см | від 5 693 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Modern 138x69.5 см | від 6 017 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Modern 150x69.5 см | від 6 128 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 160x69.5 см | від 6 501 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 170x70 см | від 7 831 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 180x80 см | від 11 046 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →