Ванна Besco Avita 150x74.5 см
Фото 3 |
Besco Avita 150x75 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Avita 150x74.5 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова Besco Avita 150х75, ліва (соло), без ніг (#WAV-150-NL) WAV- | 11 848 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 150х75 L (NAVARA14428) | 11 542 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 150Х75 права (соло) без ніг 36291 | 11 563 грн. |
Ванна акрилова BESCO Avita 150х75 лівобічна (NAVARA14428/5908239688004) | 11 848 грн. |
Ванна акрилова Besco Avita 150х75, права (соло), без ніг (#WAV-150-NP) WAV | 11 848 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Besco Avita
Ціни на Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 см | від 11 542 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 160x75 см | від 12 423 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Avita 169.5x74.5 см | від 11 948 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 180x80 см | від 14 801 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →