Змішувач Ravak FM 080.00
Фото 4 |
Ravak FM 080.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak FM 080.00
Усі ціни 13 →Ravak Ravak FM 080.00 X070059 | 33 239 грн. |
Змішувач для ванної підлоговий RAVAK FREEDOM хром латунь X070059 | 31 562 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Ravak FM 080.00 (X070059) X070059 | 33 239 грн. |
Ravak Ravak Змішувач д/ванни, підлоговий (FM 080.00) - X070059 | 26 670 грн. |
Змішувач для ванни Ravak FM 080.00 X070059 | 31 562 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Ravak FM 080.00:
- Комунікації прокладаються нижче рівня підлоги
РекомендуємоПорівняти в таблиці →