Ванна Besco Modern Slim 180x80 см
18 357 грн. Купити! Ванна акрилова Besco MODERN SLIM 180х80 (соло) без нігМаркетплейс: Rozetka.ua NorvilЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Besco Modern Slim 180x80 WAM-180-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Modern Slim
Ціни на Besco Modern Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Modern Slim 150x69.5 см | від 13 530 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Modern Slim 170x70 см | від 15 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Modern Slim 180x80 см | від 18 357 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо