Самокат Best Scooter 32399 (67490)
Відео 1Фото 10 |
Best Scooter 32399 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Scooter 32399
Усі ціни 16 →Двоколісний самокат з амортизатором Best Scooter PU-20 см Білий (87280) 10 | 1 919 грн. |
Самокат двоколісний 48664 Best Scooter зелений, діаметр коліс 20 см | 1 918 грн. |
Двоколісний самокат з амортизатором Best Scooter PU-20 см Помаранчевий (67 | 1 919 грн. |
Двоколісний самокат з амортизатором Best Scooter PU-20 см Помаранчевий (32 | 1 919 грн. |
Двоколісний самокат з амортизатором Best Scooter PU-20 см Зелений (48664) | 1 919 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →