Літня шина BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H
Відео 24Фото 6 | 6 152 грн. Купити! Шини BFGoodrich Advantage 215/60 R16 99H XLShiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H
Ціни на BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H | від 4 552 грн. | 3 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95V | від 6 108 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99V | від 4 015 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →