Літня шина Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Усі ціни 23 →Шина Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H | 5 473 грн. |
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H | 5 829 грн. |
Continental ECOCONTACT 6 215/60 R16 95H (9029890001) | 7 550 грн. |
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H | 5 694 грн. |
Летние шины Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H 1001566575 | 6 860 грн. |
ще 18 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Ціни на Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H | від 5 473 грн. | 23 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V | від 5 503 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V Audi | від 7 110 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V Seal | від 5 792 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 99V | від 38 384 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →