Всесезонна шина BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S
Відео 22Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S 225/75 R16 115 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S
Усі ціни 40 →Шина BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 225/75 R16 115/112S XL | 8 730 грн. |
BFGoodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115/112S | 9 385 грн. |
BFGoodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115/112S | 8 660 грн. |
BFGoodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115/112S | 10 388 грн. |
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 (225/75R16 115S) | 9 265 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 3 |
Гарна гума, велика вартість стильно на авто Дуже вашка, погано балансуєшся Нет Войне: користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/65 R17 111S більше року |
дуже важка вбиває маточини зносостійка пройшла 80 т км. ресурс 100 т км немає користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 30/9,5 R15 104S більше року |
З рекомендованих заводом 50к пробігу я проїхав 80к у поєднанні 50/50 гряз альфальт, боковина вже почала відшаровуватися, протектор ще є 10%, заміна буде на таку саму, але вже більший розмір. Найкраща Немає користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 285/75 R16 116R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S
Ціни на BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 225/75 R16 115S | від 8 650 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →