Велосипед Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 61
70 400 грн. Купити! Велосипед Bianchi Road Sprint Ultegra 11s CP Black/Graphite, 61 - YQBR2T61Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 61 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 61
Ціни на Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 61 |
---|---|---|---|---|
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 44 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 47 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 50 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 53 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 55 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 57 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 59 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Sprint Ultegra 2022 frame 61 | від 70 400 грн. | 1 пропозиція |