Велосипед Merida Scultura Endurance 400 2024 frame S (A62411A 02552)
Merida Scultura Endurance 400 2024 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Scultura Endurance 400 2024 frame S
Merida SCULTURA ENDURANCE 400 28 2024 (S,SILK BLACK(DARK SIL)) A62411A 025 | 71 400 грн. |
Велосипед 28" Merida SCULTURA ENDURANCE 400 (2024) silk black S (167-175 c | 71 400 грн. |
Велосипед Merida SCULTURA ENDURANCE 400 ,S, SILK BLACK(DARK SIL) A62411A 0 | 71 400 грн. |