Велосипед Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 44
Фото 3 | 83 600 грн. Купити! Велосипед Bianchi Road Aria Aero 105 11sp Disc 50/34 Summertime Dream, 44Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 44 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 44
Ціни на Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 44 |
---|---|---|---|---|
Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 44 | від 83 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 47 | від 83 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Bianchi Aria Aero 105 Disc 2021 frame 50 | від 83 600 грн. | 1 пропозиція |