Велосипед Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XS
73 160 грн. Купити! Велосипед 28" Merida SCULTURA ENDURANCE 400 (2023) teal blue XS (162-167 сVeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XS
Ціни на Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XS |
---|---|---|---|---|
Merida Scultura Endurance 400 2023 frame L | від 73 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Scultura Endurance 400 2023 frame S | від 73 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XL | від 73 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Scultura Endurance 400 2023 frame XS | від 73 160 грн. | 1 пропозиція |