Сковорідка Biol 02032 20 см
Відео 1Фото 4 |
Biol 02032 |
|
Модель Біол 02032Д поставляється з дерев'яною підставкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol 02032 20 см
Сковорода Биол порційна з чавуну 20 см (02032) | 330 грн. |
Сковорода БИОЛ порційна без кришки 20 см (02032) | 314 грн. |
Сковорода БІОЛ чавунна порційна 20 см (02032) | 314 грн. |
Відеоогляди
Модификації Biol 02032
Ціни на Biol 02032 |
---|---|---|---|---|
Biol 02032 20 см | від 314 грн. | 3 пропозиції | ||
Biol 02042 22 см | від 375 грн. | 2 пропозиції | ||
Biol 02062 26 см | від 475 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →