Сковорідка для млинців Biol Induction 24084I 24 см
Фото 4 |
Biol Induction 24084I 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Induction 24084I 24 см
Усі ціни 7 →Сковорода BIOL для млинців 24см 24084І | 631 грн. |
Сковорода для млинців БІОЛ, індукція 24 см (24084I)(24084i) | 914 грн. |
Сковорода для млинців з антипригарним покриттям Biol 24084І, 24см | 760 грн. |
Сковорода млинець антипригарний Biol 240мм Induction (24084І) | 614 грн. |
Сковорода для млинців 24см з антипригарним покриттям та індукційним дном, | 823 грн. |
Сковорода для млинців Біол Граніт Грей Induction d24 см h2 см алюміній з г | 740 грн. |
Сковорода для млинців БІОЛ індукція Граніт Грей 24 см (24084i) | 914 грн. |
Модификації Biol Induction 24084I
Ціни на Biol Induction 24084I |
---|---|---|---|---|
Biol Induction 24084I 24 см | від 614 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Induction 26084I 26 см | від 1 010 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →