Сковорідка Biol Black Stone 24078P 24 см
Фото 5 |
Biol Black Stone 24078P |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Black Stone 24078P 24 см
Усі ціни 14 →Сковорода Біол Black Stone 24 см (24078Р) | 708 грн. |
Сковорода Биол Black Stone 24 см (24078Р) | 696 грн. |
Биол 24078Р | 939 грн. |
Biol 24078Р Блек Стоун 24 см 24078РБлекСтоун24см | 759 грн. |
Сковорода Biol 24см глибока з антипригарним покриттям Блек Стоун (24078Р) | 864 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Biol Black Stone 24078P
Ціни на Biol Black Stone 24078P |
---|---|---|---|---|
Biol Black Stone 24078P 24 см | від 696 грн. | 16 пропозицій | ||
Biol Black Stone 26078P 26 см | від 711 грн. | 17 пропозицій | ||
Biol Black Stone 28078P 28 см | від 764 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →