Сковорідка Biol Classic 2607P 26 см
Фото 5 |
Biol Classic 2607P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Classic 2607P 26 см
Усі ціни 7 →Сковорода Біол Модерн 26 см (2607Р) | 553 грн. |
Сковорода Биол Модерн 26 см (2607Р) | 544 грн. |
Biol 2607Р Модерн 26 см 2607РМодерн26см | 739 грн. |
Сковорода Модерн 26 см БІОЛ (2607Р) | 637 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Biol 2607P Модерн, 26см | 895 грн. |
Сковорода антипригарна Biol 260мм Modern (2607Р) | 645 грн. |
Сковорода Біол Modern 26 см (2607P) | 637 грн. |
Модификації Biol Classic 2607P
Ціни на Biol Classic 2607P |
---|---|---|---|---|
Biol Classic 2407P 24 см | від 571 грн. | 4 пропозиції | ||
Biol Classic 2607P 26 см | від 544 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Classic 2807P 28 см | від 608 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →