Ківш Maestro Classic MR3502-14S
Maestro Classic MR3502-14S 0.75 л1.25 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3502-14S
Усі ціни 16 →Maestro 3502-14S-MR | 261 грн. |
Ківш Maestro MR-3502-14S 0.75 л 14х7 см | 526 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі 1.25 л Maestro MR-3502-14S | 483 грн. |
Ківш, нерж.сталь, 0,75л, d14х7см Maestro MR-3502-14S | 295 грн. |
Ківш Maestro MR-3502-14S (750 мл, 14 см) | 312 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3502-14S
Ціни на Maestro Classic MR3502-14S |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3502-14S | від 261 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3502-16S | від 300 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →