Сковорідка Biol 20146ED 14 см
Фото 4 |
Biol 20146ED 14 см18 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol 20146ED 14 см
Сковорода БІОЛ (порційна з дошкою) чавунна матова емаль 14 см (20146ED) | 618 грн. |
Сковорода Біол порційна кругла чавунна 14см (20146ED) | 513 грн. |
Сковорода порційна БІОЛ чавунна матова емаль 14 см з дощечкою (20146ED) | 618 грн. |
Модификації Biol 20146ED
Ціни на Biol 20146ED |
---|---|---|---|---|
Biol 20146ED 14 см | від 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Biol 20186ED 18 см | від 647 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →