Сковорідка Biol Classic 2807P 28 см
Фото 5 |
Biol Classic 2807P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Classic 2807P 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода Біол Модерн 28 см (2807Р) | 608 грн. |
Biol 2807Р Модерн 28 см 2807РМодерн28см | 815 грн. |
Сковорода Модерн 28 см БІОЛ (2807Р) | 700 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Biol 2807P Модерн, 28см | 980 грн. |
Сковорода антипригарна Biol 280мм Modern (2807Р) | 708 грн. |
Сковорода Біол Modern 28 см (2807P) | 700 грн. |
Модификації Biol Classic 2807P
Ціни на Biol Classic 2807P |
---|---|---|---|---|
Biol Classic 2407P 24 см | від 571 грн. | 4 пропозиції | ||
Biol Classic 2607P 26 см | від 544 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Classic 2807P 28 см | від 608 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →