Сковорідка Biol Classic 2007P 20 см
Фото 5 | Товар застарів 599 грн. Тип: глибока сковорідка; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Діаметр дна (см): 16.8; Висота стінок (см): 4.6; Матеріал сковороди: литий алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: тефлонове; Функції та можливості: миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Україна |
Biol Classic 2007P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Biol Classic 2007P
Ціни на Biol Classic 2007P |
---|---|---|---|---|
Biol Classic 2407P 24 см | від 571 грн. | 4 пропозиції | ||
Biol Classic 2607P 26 см | від 544 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Classic 2807P 28 см | від 608 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →