Сковорідка Biol Black Stone 26078P 26 см
Фото 5 |
Biol Black Stone 26078P |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Black Stone 26078P 26 см
Усі ціни 15 →Сковорода Біол Black Stone 26 см (26078Р) | 722 грн. |
Сковорода Биол Black Stone 26 см (26078Р) | 711 грн. |
Biol 26078Р Блек Стоун 26 см 26078РБлекСтоун26см | 849 грн. |
Биол 26078Р | 1 054 грн. |
Сковорода Biol 26см глибока з антипригарним покриттям Блек Стоун (26078Р) | 964 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Biol Black Stone 26078P
Ціни на Biol Black Stone 26078P |
---|---|---|---|---|
Biol Black Stone 24078P 24 см | від 696 грн. | 16 пропозицій | ||
Biol Black Stone 26078P 26 см | від 711 грн. | 17 пропозицій | ||
Biol Black Stone 28078P 28 см | від 764 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →