Відеокарта Biostar Radeon RX 550 VA5515RF41
Biostar Radeon RX 550 VA5515RF41 2022 рікUltra HD 4K |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biostar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biostar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar Radeon RX 550 VA5515RF41
Усі ціни 8 →Відеокарта BIOSTAR VA5505RF41, RX550, 4GB, GDDR5, PCI-E3, Fan (RX550-4GB) | 3 998 грн. |
Відеокарта Biostar Radeon Rx 550 (VA5515RF41) | 4 283 грн. |
Видеокарта Biostar Radeon Rx 550 (VA5515RF41) | 4 243 грн. |
Biostar Radeon RX 550 Gaming 4 GB (VA5505RF41) VA5505RF41-TBHRA-BS2 | 4 199 грн. |
Biostar Radeon RX 550 (VA5515RF41) RX550-4GB | 3 973 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →