Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium 23 л S/M (681171.BKWT.S-M)
Відео 1Фото 8 |
Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium 23 л S/M
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Black/White 25 (23л) S - | 5 811 грн. |
Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 25 Black/White S/M (1033-BD 681171.BKWT.S | 5 811 грн. |
Рюкзак гірськолижний Black Diamond Dawn Patrol 25 Black/White S-M (BD 6811 | 5 811 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Black/White 25 (23л) S-M | 5 811 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Розмір S/M - 23 л
- Розмір M/L - 25 л
Модификації Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium
Ціни на Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium 23 л S/M | від 5 811 грн. | 4 пропозиції | ||
Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large 25 л M/L | від 5 811 грн. | 6 пропозицій | ||
Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large 32 л M/L | від 6 591 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →