Рюкзак Black Diamond Mission 50 52 л
Відео 2Фото 4 | Товар застарів 4 750 грн. Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 52; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: бічне відкривання; виведення питної системи; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; Матеріал: нейлон; Габарити (см): 84x33x28 |
Black Diamond Mission 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Mission 50 S — загальний об'єм 48 літрів, вага 1620 грам, габарити 74x33x28 см
- Модель Mission 50 M — загальний об'єм 50 літрів, вага 1640 грам, габарити 79x33x28 см
- Модель Mission 50 L — загальний об'єм 52 л, вага 1660 грам, габарити 84x33x28 см
Модификації Black Diamond Mission 50
Ціни на Black Diamond Mission 50 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Mission 45 45 л | від 8 541 грн. | 7 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 55 55 л | від 8 931 грн. | 15 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 75 75 л | від 9 945 грн. | 2 пропозиції |